Злива для футболістів «Десни» не стала на заваді до перемоги

Восьмий тур Чемпіонату України у Прем’єр-лізі розпочався 17 вересня матчем, в якому чернігівська «Десна» на власному полі приймала львівський «Рух».

У першій половині гри обидві команди грали від оборони, лише наприкінці тайму футболісти чернігівської «Десни» мали шанси відкрити рахунок. Загрожували воротам львів’ян Єгор Картушов, Сергій Болбат та Андрій Тотовицький, але забити не вдалося.

У другому таймі, який розпочався під акомпанемент зливи, територіальною та ігровою перевагою заволоділи чернігівці. В той же час львівські футболісти впевнено оборонялися.

Все ж таки на останній хвилині матчу «сіверянам» вдалося вирвати перемогу. Коли гра йшла до нічийного завершення, Тарас Завійський, отримавши передачу від Вікентія Волошина, в штрафному майданчику гостей, обіграв півзахисника львів’ян Ростислава Ляха, виконав навісну передачу на Андрія Тотовицького. І нападник «Десни» ударом головою розпечатав ворота «Руху».

Після гри головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Матч був напружений, адже суперник був складний. Ми більше атакували і більше хотіли перемогти».

Отже, після мінімальної перемоги над львівським «Рухом» з рахунком 1:0, «Десна» піднімається на третю сходинку. Втім основні конкуренти «Десни» зіграють свої матчі 18 та 19 вересня, що може вплинути на розташування чернігівської команди в турнірній таблиці.

22 вересня «Десна» зіграє на виїзді в 1/16 Кубку України проти лідера першої ліги «Металіст» (Харків), а 26 вересня в рамках дев’ятого туру на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна прийматиме іншу харківську команду – представника Прем’єр-ліги «Металіст 1925».