Андрій Міщенко приборкав “Дракона” і став чемпіоном України

Андрій Міщенко став чемпіоном України з веслування на човнах “Дракон” та увійшов до складу національної збірної.

25-26 червня 2016 року в Києві на Трухановому острові відбувся чемпіонат України з веслування на човнах “Дракон” (Dragon boat). Участь у чемпіонаті взяло близько 1000 спортсменів. Команда “Отаман”, у якій близько 2,5 років тренується народний депутат України VII скликання Андрій Міщенко, здобула перше місце у дистанціях 200, 500 та 1000 метрів. Тож Андрій Міщенко став чемпіоном України.

За результатами цьогорічних показників член Політради ВО «Свобода» Андрій Міщенко увійшов до складу національної збірної України, і буде боротися за першість у Чемпіонаті Європи, який відбудеться 28 липня 2016 року в Римі.

«Спорт – це також політика, і кожне досягнення наших спортсменів прославляє Україну на весь світ. Попри, недофінансування спорту, маючи велике бажання, наші спортсмени досягають перемоги. Минулого року ми стали чемпіонами світу у клубному змаганні. Цьогоріч ми їдемо перемогу в чемпіонаті Європи. І я переконаний, що державний гімн пролунає на цьому змаганні», – розповів Андрій Міщенко.

Зазначимо, що Андрій Міщенко у складі команди «Отаман» став чемпіоном світу з веслування на човнах “Дракон” у вересні 2015 року.