Бобровиччина поповнюється новими талантами

Багата Україна на талановитих людей, але не всі вони нам відомі. Наш рідний сіверянський край також багатий на таланти.

Згадаймо наших славних земляків: поета Павла Тичину з Пісок, видатного винахідника Якова Рощепія з Осовця, художника Василя Лопату з Нової Басані. Їхні імена відомі далеко за межами України. А скільки ще не відкритих талантів? «У кожній людині спить талант, але не всі його будять», ─ писав Олександр Мінчеков.

Людина, що володіє вродженим талантом, відчуває найбільше щастя тоді, коли використовує його. Можливо, хтось уже відкрив свій хист, а хтось ще шукає. Дехто сам здатний розвивати свій талант, а дехто потребує сторонньої допомоги.

Я хочу розповісти про талановитого юнака з Нового Бикова Миколу Семижона. Цьогоріч він закінчив Новобиківський ЗЗСО І-ІІІ ст. і вступив на навчання до Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв по спеціальності «дизайн середовища».

Його талант до малювання проявився ще в молодших класах. Його вчителька Валентина Михайлівна Ярош порадила батькам розвивати цей талант у їхнього сина. Два роки талановитий учень відвідував художню студію при районному будинку творчості в Бобровиці під керівництвом досвідченого педагога.

Перейшовши до п’ятого класу, припинив навчання в зв’язку з великою кількістю уроків. Але малювання не полишив. Його малюнки викликали захоплення серед однокласників та вчителів. Декілька малюнків виставлені в коридорах рідної школи.

Нині, навчаючись в академії, талановитий юнак встиг написати ряд картин – як за навчальною програмою, так і на власну тематику. Вашій увазі пропоную деякі його роботи.

Я глибоко переконаний, що цей талановитий юнак стане гордістю нашого краю, отримає загальне визнання і ми по праву будемо пишатися ним.

Микола Кривченко, вчитель вищої категорії, пенсіонер

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте