До Всеукраїнської акції протесту долучилися і чернігівці

10 вересня біля стели загиблих у російсько-українській війні Героїв, неподалік Чернігівської облдержадміністрації та мерії, зібралися небайдужі чернігівці.

Учасники протесту тримали банери з гаслами проти капітуляції.

Деякі з них виступили з короткими промовами.

Вони відзначали, що спільне інспектування позицій Збройних сил України разом з бойовиками самозваної «ДНР», це реванш проросійських сил і шлях до перемоги войовничої Росії.

Замість того, щоб наступати і звільняти наші території, ми здаємо свої позиції і мусимо їх патрулювати спільно з ворогом.

Що буде далі? Вони будуть патрулювати в Києві та Чернігові? – риторично запитав один з протестуючих.

Організатори акції заявили, що сьогоднішнім заходом хочуть привернути увагу громадян до загрози, яка нависла над Україною.

Нагадаємо, що 9 вересня керівник робочої у Мінську Леонід Кравчук заявив про узгоджене з українською стороною рішення про спільне з проросійськими бойовиками патрулювання української території в районі селища Шуми.

Таке рішення було ухвалено на Тристоронній контактній групі, в якій займаються врегулюванням конфлікту на Донбасі.

На мітингу виступили: Андрій Глухенький — ВО «Просвіта», Павло Юцевич — Освітня Асамблея, м.Чернігів, Павло Шимко — міський голова, Бахмач та інші.

Чернігівці, які прийшли на заходи, прийняли звернення до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка, голови обласної ради Ігоря Вдовенка з проханням підтримати вимоги учасників цієї акції з подальшим зверненням до керівників нашої держави.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте