Акценти Громада Захоплення Здоров`я Популярне Статті. Аналітика Суспільство Усі новини Чернігівщина 

Медсестра з Чернігова Надія Ковтун — Людина з великої літери

На Чернігівщині у 2012 році започаткована обласна щорічна премія ім. Іллі Васильовича Буяльського. Заснували відзнаку з метою піднесення ролі медичного працівника в суспільстві, підвищення престижності професії, заохочення медиків до творчої, сумлінної та результативної праці.
Цьогорічним переможцем у номінації «Краща медична сестра» стала  медична сестра палатна реанімаційного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Надія Ковтун.
Вручення премії відбудеться 14 червня об 11.00 у Чернігівській обласній державній адміністрації.
Чернігівка Надія Олексіївна Ковтун свій медичний шлях почала з Чернігівського базового медичного училища, де у 2001 році успішно отримала спеціальність «Сестринська справа».
Надія – медик у другому поколінні. Дивлячись на роботу матері, яка багато років пропрацювала в царині медицини, дівчина теж вирішила присвятити їй своє життя.
Надія Олексіївна ніколи не шукала легких шляхів. Отримавши фахову освіту, у 2001 році влаштувалася працювати до опікового відділення Чернігівської обласної лікарні, де професія медсестри вимагає не лише досконалих фахових знань, а й міцної руки і твердого характеру – адже виходжувати людей, які мають значні ушкодження, треба мати неабиякий професіоналізм і велике серце.
Через п’ять років професія знову випробує Надію Ковтун на міцність. Із грудня 2006 року вона розпочинає працювати медичною палатною сестрою в Чернігівському обласному онкологічному диспансері на одному з найскладніших етапів порятунку людського життя – у відділенні анестезіології з палатами інтенсивної терапії, де викарбовує свій професіоналізм і донині.
Пацієнти характеризують її як людину високофахову, яка навіть у найкритичніші хвилини – коли людина стоїть на межі життя і смерті – вміє зібратися з думками, прийняти правильне рішення і вдало застосувати свій досвід на практиці заради порятунку хворої людини. Вихована, толерантна, уважна.
Колеги вважають її медичним працівником від Бога і Людиною з великої літери. Надія Олексіївна – це завжди вірне дружнє плече, це – впевненість поруч, це – досвід, помножений на професіоналізм, яким вона готова поділитися з медичними сестрами, які роблять перші кроки у такій надскладній професії. Ці слова підтверджуються фактами: у вересні 2017 року Надія Ковтун, медична сестра вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності «Сестринська справа», взяла участь у XI Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал 2017 року», де посіла почесне III місце.
Надія Ковтун – це професіонал, котрий постійно тримає руку на пульсі нових технологій і знань, вона – активний учасник тематичних конференцій, тренінгів, піклується про неухильне підняття особистої професійної планки. Отже, до всіх своїх фахових досягнень додала спеціалізацію операційної сестри та сестри-анестезіолога.
Будь-яка професія – це лише частина прояву людини в цьому світі. Надія Олексіївна Ковтун – людина багатогранна і глибока, про таких кажуть: «має свій внутрішній стержень». У 2014 році – коли час і країна випробували кожного українця-патріота на міцність – Надія Ковтун у вільний від роботи час працювала волонтером – готувала для бійців 13-го батальйону територіальної оборони «Чернігів−1» їжу, збирала медикаменти, допомагала морально підтримувати родини бійців. Надія Ковтун бере активну участь у колективних заходах. Проявила себе як гарний організатор, творча та ініціативна натура.
За особистий внесок у професійну справу, сумлінну працю Надія Олексіївна Ковтун нагороджена Почесними грамотами Управління охорони здоров’я та КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер».
Уляна Ковальчук

Ще цікаві публікації

Залиште свій коментар

Дякуємо за Вашу думку