Під привабливою вивіскою причаїлися аграрні барони і корумповані чиновники

На Чернігівщині 11 та 18 грудня відбудуться перші вибори в одинадцяти новостворених об’єднаних територіальних громадах. Обиратимуть голів та депутатів рад ОТГ.

Наш край – історично аграрний, тож логічно, що чимало місцевих людей готові голосувати за партії, які обіцяють захищати інтереси аграріїв. Багато хто обирає для себе Аграрну партію. Адже вона, здавалося б, за визначенням, має бути на боці селян. Тому її обирають за красиву назву, за своєрідну «аграрну» обгортку.

Але для багатьох простих людей настає розчарування, коли вони починають розуміти її змістовну сутність. Виявляється, що партія селян насправді є партією великого аграрного бізнесу, що під привабливою вивіскою причаїлися аграрні барони і корумповані чиновники. Саме їхні інтереси захищає Аграрна партія. Агробарони зацікавлені у розвитку агрохолдингів і занепаді фермерських чи сімейних господарств. Їх не цікавить сильне місцеве самоврядування. Вони прагнуть вирощувати на експорт кукурудзу, пшеницю і ріпак, замість створення робочих місць у переробці молока чи городини та відродженні інфраструктури, чого сьогодні вкрай потребують селяни і фермери.

Аграрна партія – це «агробарон» у селянській шкурі. За красивою обгорткою приховуються ворожі для селянина і фермера інтереси. Прості люди часто помиляються, сприймаючи чужу партію за свою. Адже Аграрну партію навіть фінансують не українські, а офшорні кіпріотські компанії.

Насправді партією селян є «Наш край». Багато селян, обпікшись на Аграрній партії, знаходять себе саме у «Нашому краї», бо там немає аграрних баронів. Там реальними справами підтримують малий і середній бізнес. «Наш край» – єдина партія, яка з усіх сил підтримує процеси децентралізації та об’єднання громад. «Наш край» – це партія лідерів місцевого самоврядування, фермерів, малого бізнесу. На противагу Аграрній партії, у «Нашому краї» захищають інтерес селянина-аграрія, а не аграрного барона-експортера.

Саме тому закликаємо селян-аграріїв, які шукають політичну силу, яка їх захистить, дивитися не на обгортку, а в глибину, аналізувати і знаходити суть. І обирати тих, хто дивиться на світ очима селянина, а не аграрного олігарха. І хто дасть по руках аграрному барону, якщо той надумає порушити права селянина. Сьогодні така партія одна. І це – «Наш край»!

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте