Після поразки від луганчан, «деснянці» припинили боротьбу за Кубок

16 грудня домашній матч 1/8 фіналу Кубку України проти луганської «Зорі» футболісти чернігівської «Десни», через складні погодні умови, вимушені були провести в Києві на стадіоні «Динамо» імені В.В. Лобановського.

Першими відкрили рахунок луганчани. На 18-й хвилині захисник «Десни» Максим Імереков у власному штрафному майданчику збив гравця «Зорі» Олександра Гладкого і арбітр матчу Денис Шурман призначив пенальті. Владлен Юрченко впевнено реалізував його.

«Десна» прагнула відігратися, але нічого не виходило.

Другий тайм активніше розпочали чернігівські футболісти, але луганчани впевнено діяли в захисті. На 57-й хвилині гравець «Зорі» Владлен Юрченко небезпечно зіграв проти Владислава Огірі і отримав від арбітра червону картку. В більшості «Десна» почала частіше проводити небезпечні атаки на ворота суперника, але до кінця матчу забити м`я не вдалося.

Після гри наставник «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Гра в цілому мені не сподобалася. Мені здалося, що все було дуже сумбурно. Було багато боротьби, багато пауз, шуму і мало гольових моментів у моєї команди. Хоча великий відрізок часу у нас була перевага, так як у суперника було вилучення. На жаль, не змогли знайти правильні ходи, щоб відігратися. Програє матч тренер — це закон. Якась рвана гра вийшла. Ми повинні грати сильніше».

Отже, після поразки від луганської «Зорі» з рахунком 0:1, «Десна» припиняє боротьбу за Кубок України і після зимової перерви зосередиться на іграх Чемпіонату України.