Розмір допомоги за лікарняними листками збільшився на 16,2%

Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності за підсумками трьох кварталів в Чернігівській області склав 257,8 грн проти 221,8 грн за той же період минулого року. Зростання середньоденної суми допомоги склало 16,2%.

Така допомога надається управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області у разі хвороби, травми або догляду за хворим членом родини.

Збільшення розміру компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному пов’язано з ростом середньої заробітної плати в Україні.

Загальні витрати управління Фонду в області на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності упродовж перших 9 місяців поточного року склали 203,3 млн грн.

Нагадаю, що підставою для нарахування Фондом матеріального забезпечення є подана роботодавцем заява-розрахунок. Страхувальникам надано можливість надсилати заяви-розрахунки в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису з метою оптимізації та пришвидшення фінансування, а також протидії поширенню COVID-19 в Україні.

Наталія Бондарева, начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте