Сергій Тарута відновить українську промисловість!

Українська промисловість не працює! Президент Сергій Тарута відновить українську промисловість і доб’ється зростання економіки. Він знає, що успіх економіки України – це, перш за все, нові робочі місця з гідною зарплатою.

Сергій Тарута — гарант відновлення економіки

Стратегічні орієнтири політика Сергія Тарути і партії «Основа»: Україна до 2030 року повинна увійти до Топ-30 країн світу щодо економічного зростання з ВВП на рівні $ 710-750 млрд., а щорічні темпи зростання економіки повинні скласти не менше 10%.

Нова економічна модель, яка гарантує підвищення капіталізації країни, зростання кредитних та інвестиційних показників України, перехід від кредитної моделі економіки до інвестиційної, сформульована в Доктрині збалансованого розвитку «Україна-2030».

Сергій Тарута

Як майбутній Президент України, Сергій Тарута зобов’язується забезпечити системний захист українського виробника на внутрішньому й зовнішніх ринках, ліквідацію монополій і формування конкурентного середовища, вихід економіки з тіні через реалізацію ефективних антикорупційних заходів та податкових інструментів.

«Необхідно забезпечити також успішний розвиток в Україні галузей креативної економіки – кінематографії і телебачення, образотворчого мистецтва, музичного виробництва, ІТ-сектора, туризму, культури та спорту», – зазначає Сергій Тарута.

Одне з ключових зобов’язань партії «Основа» – створення 2 млн. робочих місць з гідною зарплатою після перезавантаження влади в країні. Державні і приватні заводи отримають замовлення на 150 млрд. грн. на рік на виробництво власних кораблів, літаків, вертольотів, автомобілів, локомотивів, зброї для армії. Розгорнеться масштабне будівництво доріг і мостів. Наука отримає нові замовлення. Імпорт ми замінимо власним виробництвом, і країна почне працювати – зобов’язуються в партії «Основа».

Сергій Тарута – гарант приходу інвестицій

Інвестори не йдуть в Україну! Президент Тарута стане гарантом приходу в Україну серйозних іноземних інвестицій завдяки власній високій репутації промисловця.

На головному фото: Сергій Тарута (в центрі), Андрій Дуплечев (ліворуч)

З Тарутою Україна заробить інвестиції! Як майбутній Президент України, Сергій Тарута зобов’язується реалізувати розроблений його командою план дій по оздоровленню банківського сектора, стабілізації національної валюти. Це поверне інвесторам упевненість і стимулює їх вкладати ресурси в економіку України.

«Єдина модель, яка може врятувати країну – інвестиційна, а інвестори йдуть в країну, в якій є довіра, і податкова система повинна бути теж комфортною, це й забезпечує мікроклімат приходу інвестицій, без яких у нас майбутнього немає», – зазначає Сергій Тарута.

Необхідно замінити кредити МВФ на інвестиції, і країна почне працювати, переконані в партії «Основа». Брати нові дорогі кредити, щоб віддавати старі борги – це не стратегія. Без зміни політики з кредитної на інвестиційну країна приречена на зовнішнє управління – кредитори будуть диктувати порядок денний реформ і підтримувати боргову залежність країни з метою отримання спекулятивного прибутку.

Сергій Тарута – гарант гідного життя людей праці

Система чесних заробітних плат не працює! Президент Тарута забезпечить людям праці гідну зарплату, а пенсіонерам – гідну пенсію (на європейському рівні), бо він знає і поважає ціну важкої й чесної праці, адже починав свою роботу в мартенівському цеху, пройшов шлях від слюсаря до керівника великої корпорації.

З Тарутою запрацює справедлива система оплати праці! Як майбутній президент України, Сергій Тарута людям праці гарантує підвищення зарплат і пенсій.

«Потенціал України дозволяє досягти рівня середньої зарплати до 1000-1200 доларів, а пенсій до 450-500 доларів», – заявив лідер партії «Основа» Сергій Тарута в Європейському парламенті, представляючи економічну доктрину «Україна-2030» в кінці 2018 року, – замість нинішніх мінімалок люди повинні гідно жити й заробляти, що дозволить повернути в країну сотні тисяч наших громадян, які працюють за кордоном».

Нинішні зарплати в Україні набагато нижчі цільового рівня партії «Основа».

Сергій Тарута – гарант незалежності країни

Українська енергетика не працює! Президент Тарута доб’ється не тільки підвищення доходів громадян, а й зниження тарифів і цін на енергоносії. Він знає, як зробити Україну енергонезалежною, бо володіє виробничим і управлінським досвідом у видобутку й транспортуванні природного газу. З Тарутою запрацює наша енергетика!

«Держава повинна створити максимально привілейовані умови для інвесторів в нафтогазову галузь, не тільки для тих, хто планує видобувати природний газ, а й для тих, хто готовий інвестувати у видобуток сланцевого і метанового газу», – вважає Сергій Тарута.

Протягом 3-5 років після приходу «Основи» до влади, Україна зможе вийти на самозабезпечення газом, тобто отримає незалежність від постачань імпортного газу.

Поліпшити ситуацію із забезпеченням країни газом може створення енергетичного хаба в Східній Європі, учасниками якого, поряд з Україною, могли б стати Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія, і, можливо, Італія. Варто також домовлятися з Європою і РФ, як зберегти в найближчі 2-3 роки транзит газу через Україну на рівні не менше 50-60 млрд. кубометрів на рік. Після закінчення 1.01.2020р. термінів чинного газового договору з РФ транзит газу можна зберегти шляхом укладення угоди про покупку Європою російського газу на кордоні з Україною.

Не зайвим буде імпорт в Україну недорогого зрідженого американського газу. Його готові поставляти в Європу в необхідних обсягах американські експортери. Польща вже уклала 20-річний контракт на поставку недорогого зрідженого газу з США.

Отже, сукупні витрати домогосподарств на послуги ЖКГ в країні повинні складати не більше 25%. Партія «Основа» бере на себе зобов’язання зменшити ціну газу на 40%.

«Гарантую досягнення повної енергонезалежності України протягом 5 років: буде реалізована інвестиційна програма зростання видобутку газу, ми зможемо відмовитися від імпорту газу і експортувати його, – заявляє кандидат в Президенти України Сергій Тарута, – на період досягнення енергонезалежності я готовий взяти на себе політичну й економічну відповідальність за забезпечення населення газом за доступними цінами».

Лідер партії «Основа» на Чернігівщині Андрій Дуплечев цілком підтримує кандидата в президенти від партії «Основа» — Сергія Олексійовича Таруту.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте