В Україні випробували парашутні системи польського виробництва

Нещодавно  військові  з  Державного науково – випробувального центру Збройних Сил України, що дислокується в Чернігові, закінчили випробування парашутної системи польського виробництва «Dedal», яка призначена для виконання навчально-тренувальних і бойових стрибків з парашутом, застосовуючи штатне озброєння та спорядження.

До випробувань залучили десантну  парашутну систему AD-95, запасну систему  AZ-95 та вантажні парашутні ремені UZO-100” польського виробника.

Польська парашутна система AD-95 є аналогом систем радянського виробництва Д-1 5У та Д-6,  що перебувають  у нашому війську.

5Випробовували обладнання на базі авіаційної бригади та на загальновійськовому полігоні Високомобільних десантних військ, що на Житомирщині. До випробувань долучились екіпажі літаків та гелікоптерів, за допомогою яких було здійснено більше ста експериментальних стрибків.

4Стрибки з парашутними системами “Dedal” здійснювали парашутисти-випробувачі Державного науково-випробувального центру та особовий склад Високомобільних десантних військ Збройних Сил України з величезним досвідом.

6

7

8

9

10

11

12

Ігор БЕРЕЗИНСЬКИЙ

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте