Як захистити себе і родину від насильства? — дискутували у Чернігові

«Як захистити себе і родину від насильства?» — тема панельної дискусії, що відбулася 29 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка.

Заходи пройшли за участю представників обласного управління юстиції та студентів Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

Студенти навчального закладу вже не вперше приймають участь в правоосвітніх заходах, що проводять фахівці управління юстиції задля підвищення правової обізнаності молоді міста. Діляться думками, міркують про шляхи розв’язання проблемних питань.

«Ми маємо знати, як протидіяти насильству в сім’ї, допомогти потерпілим», — зауважила студентка вузу Вероніка Приходько. Дівчина зазначила, що доволі довго ставлення до домашнього насильства залишалось суто «домашнім», про кривдників не говорили вголос.

Однак, на сьогодні ситуація кардинально змінилася – підтримали думку студентки представники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна та Світлана Трянова. Вони розповіли про новації Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» та заходи протидії насильству в родинах.

Переглянули учасники зустрічі також відео сюжет «Куди звернутись по допомогу?», розібралися з видами насилля, його причинами та відповідальністю кривдників.

Інна Кебец

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте