Чернігівські «тигри» поступилися дублерам Ковалівського «Колоса»

6 жовтня матч дев’ятого туру Чемпіонату України з футболу у Другій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели в гостях в місті Буча на стадіоні «Ювілейний» проти дубля ковалівського «Колоса».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоча перший тайм і проходив у нешвидкому темпі, футболісти обох команд демонстрували досить непогану боротьбу на полі.

На 33-й хвилині матчу півзахисник «Колоса» Артем Недоля ногою влучив в голову чернігівця Дмитра Сахна, і арбітр зустрічі Артем Артеменко вилучив порушника з поля. Втім, в першому таймі «тигри» не скористалися чисельною перевагою і футболісти пішли на перерву за нульового рахунку.

У другому тамі гра пожвавішала. Команди проводили більше швидких атак на ворота суперника. На 68-й хвилині ковалівці вийшли вперед. В’ячеслав Турчанов виконав навісну передачу з кутового, а Сергій Басов успішно її замкнув. Через декілька хвилин «тигри» отримали шанс зрівняти рахунок, втім Максим Сердюк схибив із близької відстані.

Чернігівські футболісти до останньої хвилини прагнули всіма силами відігратися, але ковалівці вправно захищалися і втримали мінімальну перемогу.

Отже, попри мінімальну поразку з рахунком 1:0 від дублерів ковалівського «Колоса», чернігівські футболісти продовжують перебувати на другій сходинці у групі «Б», а ковалівці закріпилися на першій позиції.

В  групі «А» лідирують дублери житомирського «Полісся».

Матч десятого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Чернігів» проведе 12 жовтня на виїзді проти аутсайдера групи «Б» – дублерів харківського «Металіста 1925».

Результати матчів 9 туру

Група Б:

«Колос-2» (Ковалівка) – ФК «Чернігів» 1:0.

ФК «Тростянець» – «Локомотив» (Київ) 0:1.

«Нива» (Вінниця) – «Металіст 1925-2» (Харків) 3:2.

ФК «Олександрія-2»- «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) 4:0.

«Ворскла-2» (Полтава) – «Гірник-Спорт» ( Горішні Плавні) матч відбудеться 7 жовтня.