Чернігівські «тигри» залишають зону вильоту й переміщаються на вищу сходинку

Матч десятого турі Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» 30 вересня провели на виїзді проти команди «Діназ» із Вишгорода, що на Київщині, на однойменному стадіоні в селі Демидів.

Перед грою всі учасники матчу вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

На початку першого тайму чернігівці заволоділи невеликою перевагою і на 13-й хвилині відкрили рахунок. Павло Федосов, завершуючи швидку атаку гостей, проштовхнув м’яч між ніг воротаря «Діназа» Вадима Дмитроченка.

На початку другого тайму чернігівські «тигри» забили вдруге. Віталій Ментей виконав навісну передачу із лівого флангу в карний майданчик гостей, і Нікіта Посьмашний ударом головою відправив м’яч у ворота вишгородців.

Після пропущеного м’яча гості перехопили ініціативу. І на 79-й хвилині один гол відіграли. Грравець «тигрів» Олексій Зенченко неподалік власного карного майданчика порушив правила проти Андрія Новікова, і арбітр матчу Дмитро Осавуленко призначив небезпечний штрафний удар. Данило Кіріченко виконав удар, і воротар чернігівців Олександр Ширай не зміг відбити м’яч.

В час, що залишався, вишгородці мали моменти, щоб зрівняти рахунок, але фортуна була на боці «тигрів».

Отже, після перемоги над вишгородським «Діназом» з рахунком 1:2, чернігівські «тигри» залишають зону вильоту і піднімаються на сьому сходинку у турнірній таблиці. На першій сходинці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець».

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч одинадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 8 жовтня на виїзді проти петрівського «Інгульця».

Результати матчів 10 туру

Група Б:

«Діназ» (Вишгород) – ФК «Чернігів» 1:2.

СК «Полтава» -«Інгулець» (Петрове) 1:3.

«Кремінь» (Кременчук) -«Металург» (Запоріжжя) матч відбудеться 1 жовтня.

«Вікторія» (Миколаївка) – ФСК «Маріуполь» матч відбудеться 1 жовтня.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Лівий Берег» (Київ) матч відбудеться 1 жовтня.