Футболісти з Чернігівщини перемогли одеситів

30 вересня матч десятого туру Чемпіонату України в Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели вдома на стадіоні «Кудрівка-Арена» проти одеської команди «Реал Фарма».

Гра розпочалася зі вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

В першому таймі кудрівські футболісти володіли територіальною та ігровою перевагою і забили три голи.

На 26-й хвилині Микола Сираш виконав навісну передачу із правого флангу і Денис Скепський ударом головою відкрив рахунок у зустрічі.

Через десять хвилин господарі поля подвоїли рахунок. Євген Чепурненко подав із кутового, воротар «Реал Фарми» Дмитро Стародубець помилився на виході, і Данило Гармаш потужним ударом відправив м’яч у ворота.

Наприкінці першої половини гри футболісти з Кудрівки забили втретє. Назар Волошин, майстерно обігравши одеських захисників, зробив рахунок 3:0.

У другому таймі гості намагалися забити гол престижу і на 81-й хвилині їм це вдалося. Гравець одеситів Марк Шилов вийшов віч-на-віч з воротарем господарів Іваном Крикніним, а кудрівець Володимир Пластун збив Шилова у власному карному майданчику. Арбітр матчу Сергій Дубиківський вилучив порушника з поля і призначив пенальті, яке реалізував Сергій Барсуков.

Отже, після перемоги над одеською командою «Реал Форма» з рахунком 3:1, кудрівські футболісти піднімаються на п’яту сходинку у турнірній таблиці. Лідирує в чемпіонаті мирівська «Дружба».

Матч одинадцятого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Кудрівка» проведе 6 жовтня на виїзді проти дубля запорізького «Металурга».

Результати матчів 10 туру:

ФК «Кудрівка» – «Реал Фарма» (Одеса) 3:1.

«Кремінь-2» (Кременчук) – «Васт» (Миколаїв) 1:1.

«Дружба» (Мирівка) – «Металург-2» (Запоріжжя) 9:1.

«Нива» (Вінниця) – «Локомотив» (Київ) 3:1.

«Рух-2» (Львів) – «ЮКСА» (Київ) матч відбудеться 1 жовтня.

«Скала 1911» (Стрий) – «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) матч відбудеться 1 жовтня.

«Карпати-2» (Львів) – ФК «Звягель» матч відбудеться 1 жовтня.