«Десна» припинила боротьбу за Кубок України

21 вересня матч 1/16 Кубка України футболісти чернігівської «Десни» провели на виїзді проти лідера першої ліги харківського «Металіста».

З перших хвилин матчу чернігівські футболісти заволоділи територіальною та ігровою перевагою, але в середині тайму харків’яни вирівняли гру, а згодом і перехопили ініціативу. Хоча наприкінці першої половини гри рахунок відкрили чернігівці. Сергій Болбат розпочав гольову атаку, відпасував на Вікентія Волошина, який і відправив м’яч у сітку воріт господарів.

У другому таймі гравці «Металіста» перехопили ініціативу і провели декілька небезпечних атак на ворота гостей, а на 73-й хвилині зрівняли рахунок. Володимир Танчик у карному майданчику гостей зробив передачу на свого англійського одноклубника Каріма Харріса, який переграв Вадима Жука, і спрямував м’яч у ворота Романа Мисака.

Все ж таки на останніх хвилинах матчу харків’яни вирвали перемогу. Олександр Мизюк, увігнав м’яча у ворота «Десни», завершуючи подачу із кутового.

Після гри головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Програвати завжди неприємно. Перевагою володіли то – ми, то – господарі. Кінцівку матчу сильніше провели харків’яни і заслужено перемогли».

Отже, після поразки від харківського «Металіста» з рахунком 2:1, «Десна» припиняє боротьбу за Кубок України.

Наступний матч чернігівська «Десна» проведе 26 вересня вже в рамках дев’ятого туру Прем’єр-ліги на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна, в якому прийматиме іншу харківську команду – «Металіст 1925». Початок матчу о 19:30.