ФК «Чернігів»-«Гірник-Спорт» із Полтавщини — 1:0

19 листопада матч сімнадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді в Горішніх Плавнях Полтавської області проти місцевої команди «Гірник-Спорт».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Майже весь перший тайм проходив у нешвидкому темпі, було багато боротьби в середині поля. Команди час від часу проводили поодинокі атаки і гольових моментів було обмаль.

Початок другої половини гри чернігівці розпочали досить жваво. Протягом всього тайму здійснювали небепечні атаки на ворота суперника.

Втім, забити «тиграм» вдалося лише наприкінці зустрічі. На 81-й хвилині Павло Федосов, увійшовши з лівого флангу у карний майданчик господарів поля, прицільним ударом відправив м’яч у дальній кут воріт.

Через вісім хвилин гості подвоїли рахунок. Павло Федосов сильним ударом з лінії штрафного майданчика, оформив дубль.

Отже, після перемоги над командою «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів з рахунком 0:2, чернігівські «тигри» залишають останню, десяту сходинку у турнірній таблиці і піднімаються на дев’яту. На першій сходинці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець».

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч вісімнадцятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 25 листопада вдома проти СК «Полтава».