ФК «Кудрівка» — у п’ятірці лідерів по футболу

13 вересня матч сьомого туру Чемпіонату України в Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка», провели в гостях проти кременчуцької команди «Кремінь – 2». Слід зазначити, що ядро команди господарів складають вихованці місцевої дитячо-юнацької спортивної школи.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

В першому таймі кудрівці повністю перегравали суперника, втім м’яч вперто не йшов у ворота кременчужан.

У другій половині гри футболісти із Чернігівщини продовжували володіти територіальною та ігровою перевагою. Але забити їм вдалося лише наприкінці матчу. На 81-й хвилині захисники господарів поля помилилися, чим скористався кудрівський гравець Даниїл Строчинський, який майстерним ударом відправив м’яч у ворота кременчужан.

Отже, після мінімальної перемоги над кременчуцьким «Кременем-2» з рахунком 0:1, кудрівські футболісти піднімаються на п’яту сходинку у турнірній таблиці. Лідирує київська команда «ЮКСА».

Матч восьмого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Кудрівка» проведе 18 вересня вдома проти «Чайки» із Петропавлівської Борщагівки, що на Київщині.