Якщо наречені не з’явилися на церемонію одруження

У Чернігівській області зареєстровано за півріччя цього року 2 330 нових родин, це більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 450 одружень. Про це повідомила редакції видання speckor.net керівниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун.

— Якщо так сталося, що наречені не можуть з’явитися у призначені дату і час для державної реєстрації шлюбу, вони протягом трьох місяців з дня подання заяви мають повідомити причини своєї неявки. Інакше – подана раніше заява втратить чинність, — зазначила юристка.

Лише у разі наявності поважних причин строк реєстрації за письмовою заявою закоханих переноситься, проте, не довше, ніж на один рік.

За півроку спеціалісти Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) зареєстрували на 50 % більше шлюбів, ніж минулоріч – 9 560. Зокрема:

на Полтавщині побралися майже 4 980 пар закоханих, що більш як на 2 260 вище, ніж рік тому;

 на Сумщині одружилися більше 2 250 пар закоханих, перевершивши минулий рік на понад 340 реєстрацій;

в Чернігівській області додалося близько 2 330 нових родин, а це плюс в більш як 450 одружень.

Ірина Свистун нагадала, що органи юстиції дають можливість бажаючим одружитися не чекати місяць, і стати чоловіком та дружиною в коротші строки, зокрема, скориставшись сервісом «Шлюб за добу».

—  Також військовослужбовці, поліцейські, працівники закладів охорони здоров’я тощо, мають можливість побратися в день подачі заяви або, навіть, без присутності одного чи обох наречених за допомогою засобів відеозв’язку, — акцентувала увагу керівниця міжрегіонального управління.

Ще цікаві публікації

Прокоментуйте