Чернігівські «тигри» продовжують боротьбу за лідерство

12 жовтня матч десятого туру Чемпіонату України з футболу Другої ліги футболісти ФК «Чернігів» провели в гостях у місті Бориспіль на стадіоні «Колос» проти дубля харківського «Металіста 1925».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

З перших хвилин матчу чернігівці заволоділи ініціативою на полі і мали декілька непоганих моментів для взяття воріт суперника.

На 17-й хвилині захисник харків’ян Ілля Засовіцький у власному карному майданчику збив чернігівця Андрія Порохню, і арбітр матчу Оксана Паньків призначила пенальті, яке вправно реалізував Анатолій Романченко.

Після забитого голу «тигри» впевнено контролювали перебіг гри на полі.

На початку другого тайму Максим Сердюк сильним ударом з лінії карного майданчика відправив м’яч у ворота харків’ян.

Майже протягом всього другого тайму «тигри» продовжували володіти територіальною та ігровою перевагою і впевнено довели гру до перемоги.

Отже, після перемоги з рахунком 0:2 над дублерами харківського «Металіста 1925», чернігівські футболісти продовжують перебувати на другій сходинці у групі «Б». Відрив від лідера — дубля ковалівського «Колоса» — складає три очки, втім ковалівці мають ще дві гри в запасі.

В групі «А» лідирують дублери львівського «Руху».

Матч одинадцятого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Чернігів» проведе 19 жовтня на виїзді проти «Чайки» із Петропавлівської Борщагівки.

Результати матчів 10 туру

Група Б:

«Металіст 1925-2» (Харків) – ФК «Чернігів» 0:2.

«Ворскла-2» (Полтава) – «Локомотив» (Київ) 0:1.

ФК «Тростянець» – «Нива» (Вінниця) 2:1.

ФК «Олександрія-2» – «Гірник-Спорт» ( Горішні Плавні) 2:1.

«Колос-2» (Ковалівка) – «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) матч відбудеться 13 жовтня.

Група А:

«Скала 1911» (Стрий) – «Самбір – Нива – 2» (Тернопіль) 1:2.

«Рух-2» (Львів) – ФК «Ужгород» 3:0.

«Полісся-2» (Житомир) – «Куликів-Білка» (Куликів) 1:2.

«Ревера 1908» (Івано-Франківськ) – «Реал Фарма» (Одеса) матч відбудеться 13 жовтня.

ФК «Вільхівці» – «Пробій» (Городенка) матч відбудеться 13 жовтня.