Боротьба чернігівських «тигрів» за виживання триває

11 травня матч восьмого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді в місті Хуст, що на Закарпатті на стадіоні «Карпати» проти однойменного футбольного клубу.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Так як головний тренер чернігівців Валерій Чорний відбував дискваліфікацію, діями команди керував його асистент – Михайло Ярмошенко.

«Тигри» дуже серйозно налаштувалися на гру, адже поразка в матчі означала б для них виліт з першої ліги.

Вже на 3-й хвилині першого тайму гості відкрили рахунок. Павло Федосов з близької відстані переграв воротаря господарів поля.

Через декілька хвилин закарпатці відігралися. Дмитро Диянчук, скориставшись незграбними діями чернігівських захисників та голкіпера Дениса Герасименка, увігнав м’яч у ворота.

Втім, на 15-й хвилині «тигри» вийшли вперед. Павло Федосов майстерним ударом, перекинувши м’яч через воротаря хустян, оформив дубль.

Закарпатці прагнули відновити рівновагу і наприкінці першого тайму це їм вдалося зробити. Володимир Шевчук ударом головою замкнув навісну передачу.

З перших хвилин другого тайму глядачі побачили багато обопільної боротьби, адже обидві команди прагнули вирвати перемогу.

На 68-й хвилині «тигри» провели швидку атаку на ворота суперника, яку вправно завершив півзахисник Джіліндо Безгубченко.

Через три хвилини чернігівці залишилися в меншості. Головний арбітр матчу, львів’янин Ярослав Леськів вилучив Дмитра Сахна за грубу гру. Проте, «тигри» не знітилися і на 74-й хвилині забили четвертий гол. Владислав Школьний, поставив остаточну крапку в матчі, змакнувши стрімку атаку гостей.

Отже, після перемоги над ФК «Хуст» з рахунком 2:4 чернігівські футболісти піднімаються на передостанню, дев’яту сходинку у групі «вибування» і зберігають шанси на збереження прописки у Першій лізі. Лідирує у групі «вибування» хмельницьке «Поділля». Хоча в турнірній таблиці можливі зміни, адже частина матчів відбудеться 12 травня.

В «чемпіонській» групі, слідом за львівськими «Карпати» достроково забезпечив собі вихід до Прем’єр-ліги петровський «Інгулець».

Матч дев’ятого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе вдома 19 травня проти тернопільської «Ниви».