Футболісти чернігівської «Десни» здолали опір одеських «моряків»

Виїзний матч шістнадцятого туру футболісти чернігівської «Десни» провели 27 листопада в Одесі проти місцевого «Чорноморця».

Перед матчем всі присутні на стадіоні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв голодоморів.

Із перших хвилин гри одесити притиснули чернігівських футболістів до власних воріт, провівши декілька небезпечних атак. Втім, в середині тайму гра вирівнялася, і сіверяни вийшли вперед. На 28-й хвилині Андрій Тотовицький замкнув філігранну передачу із кутового.

Після забитого голу захисники «Десни» допустили декілька помилок, і «моряки» мали непогані шанси зрівняти рахунок, але їм забракло майстерності.

У другому таймі одесити фізично підсіли, тому чернігівці впевнено контролювали хід поєдинку і довели його до переможного завершення.

Після гри головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Сьогодні було багато моментів у обох команд, але нам не вдалося їх реалізувати».

Отже, після мінімальної перемоги над одеським «Чорноморцем» з рахунком 0:1, «Десна» піднімається на шосту сходинку в турнірній таблиці. Слід зазначити, що основні суперники «сіверян» зіграють свої матчі 28 та 29 листопада, що може вплинути на розташування команд.

Наступний матч чернігівська «Десна» проведе 5 грудня вдома на стадіоні імені Ю.О. Гагаріна проти ФК «Маріуполь». Початок о 19:30.