Українські олімпійці здобувають ще три медалі

Олімпійська панорама. 4 серпня. Щедрим на олімпійські нагороди видався вчорашній день для України. Саме цього дня наші спортсмени вибороли аж три медалі: Ярослава Магучіх здобула золоту медаль в стрибках у висоту, в цій же дисципліні Ірина Геращенко виборола «бронзу», також бронзову медаль завоював Михайло Кохан в метанні молота.

Ірина Геращенко розпочала стрибки з висоти 1 м 86 см, в той час Ярослава Магучіх стартувала з 1 м 91 см. Українки успішно стрибали до висоти 1м 95 см. Першою помилилась Ірина, вона з трьох спроб не змогла взяти позначку 1 м 98 см. Також цю висоту не взяла австралійка Елеонора Паттерсон. Таким чином, Ірина Геращенко розділила свою дебютну «бронзу» з вищезазначеною представницею Австралії.

Боротьба за «золото» розгорнулась між Ярославою Магучіх та іншою австралійкою – Ніколою Оліслагерс на висоті 2 метри. Уперед вийшла Ярослава, вона подолала висоту з першої спроби, у той час як австралійка потребувала трьох стрибків, аби перейти на 2 м 02 см.

Висоту 2 м 02 см обидві спортсменки не подолали. Чемпіонкою стала Ярослава, так як вона використала менше спроб на подолання попередньої висоти – 2 м.

Український спортсмен Михайло Кохан став бронзовим призером Олімпійських ігор-2024. У змаганнях метання молота він виборов третє місце.

Найкращий результат Михайло показав у другій спробі, метнувши снаряд на 79 м 39 см.

Золоту медаль здобув Ітан Кацберг (Канада) з результатом – 84 м 12 см., «срібло» в угорця Бенце Галаша – 79 м. 97 см.

В інших видах спорту цього дня українські спортсмени медалей не здобули.

Гімнаст Назар Чепурний фінішував шостим в опорному стрибку, його товариш по команді Ігор Радівілов завершив змагання в цій же дисципліні восьмим.